T. Szabó Levente az Association for Cultural Studies konferenciájának meghívottja

Munkatársunk a nagy presztízzsel bíró European Cultural Studies Conference előadója lesz júniusban Norrköpingben, Svédországban. Az Association for Cultural Studies és az Advanced Cultural Studies Institute of Sweden által kétévente rendezett nemzetközi konferencia az európai kultúratudományok egyik fontos fóruma. Tanszékünk tanára a 19. századi magyar szerzői és művészi jogi elvek kultúratudományi értelmezhetőségéről beszél majd.