< Înapoi la pagina specializării

Noutăţi

Pagina principală / Ştiri, evenimente /

acum 13 ani

Levente T. Szabó a fost invitat la conferinţa bianuală a Association for Cultural Studies

Colegul nostru va fi ţine a prelegere despre posibilităţile analizei culturale ale discursului asupra dreptului de autor în literatura şi arta maghiară din secolul al 19-lea.

Colegul nostru va fi ţine a prelegere despre posibilităţile analizei culturale ale discursului asupra dreptului de autor în literatura şi arta maghiară din secolul al 19-lea la prestigioasa conferinţă bianuală intitulată European Studies Conference organizată de Advanced Cultural Institute of Sweden.

Copyright © 2011 Departamentul de Literatura Maghiară, Specializarea de limba şi literatura maghiară, Universitatea Babeş–Bolyai, Cluj-Napoca

Site creat de Weblap.ro