Doktoranduszok diákköri konferenciája

2017. május 12.

Idén május 12-én kerül megrendezésre a Hungarológiai Doktori Iskola doktoranduszainak diákköri konferenciája az Erdélyi Múzeum-Egyesület előadótermében.  A jelentkezéseket március 20-ig, a dolgozatokat pedig elektronikus formátumban április 21-ig várjuk a benkeaandras@gmail.com e-mail címre.

A jelentkezéseknek tartalmazniuk kell  az előadó nevét, évfolyamát, az előadása címét, rövid tématervét, valamint az irányító nevét is. E mellett jelentkezhetnek doktori tanulmányaikat már lezárt, de még nem védett doktoranduszok is. Ugyanebben a keretben hangzanak el a BBTE történelem kara doktoranduszainak dolgozatai is.

A TDK elnöki tisztségét T. Szabó Levente egyetemi docens tölti be. A kéziratokat egy értékelőbizottság véleményezi, javasolja közlésre. A konferencia előadásai a Hungarológiai Doktori Iskola negyedik kötetében jelennek meg.