2 napja

Fizetett önkéntességi lehetőség a BBTE-n

Három hónapos fizetett, szerződéses internshipet hirdet a Babeș–Bolyai Tudományegyetem hallgatói számára!

Mi a teendőd? A fő tevékenység két program:

1. 2024. szeptember: a Középiskolások Hosszú Hétvégéjén kell bekapcsolódnod a szervezésben (előkészületek a rendezvényt megelőzően, a résztvevők fogadása és eligazítása a rendezvény teljes időtartama alatt, segítségnyújtás az előadások, workshopok zavartalan lefolyása érdekében)
  2. 2024. november: részvétel a BBTE Karavánján (a rendezvényen bejárjuk Erdély magyar középiskoláit, ismertetjük velük az egyetem kínálatát, az egyetemista életet, te magad is mesélhetsz az élményeidről, tapasztalataidról).

Kik jelentkezhetnek? Amennyiben legalább másodéves hallgató vagy a BBTE bármelyik szakán, várunk a csapatba!

Hogyan jelentkezhetsz? Egy motivációs levelet kell küldened a bbtekommiroda@gmail.com e-mail címre. A motivációs levélben röviden beszélj arról, hogy miért szeretnél részt venni a programban, milyen készségekkel rendelkezel, amelyeket hasznosítani tudnál a munkavégzés során. A motivációs levél alapján 2024. augusztus 15-én egy rövid online interjún veszel részt.

Alkalmazás időtartama: 2024. szeptember–november.

Amit kínálunk:

– havi fizetés

– tapasztalatszerzés csapatmunkában

– tapasztalatszerzés rendezvényszervezésben

– koordinált csapatmunka

– az elvégzett munkát, alkalmazást igazoló hivatalos dokumentum

– érdekes programok, jó hangulat

Olyan jelentkezőket várunk, akik szívesen vesznek részt kiszállásos munkában (különböző városokban) és helyszíni rendezvényszervezésben.

Amit elvárunk:

– pontosság, megbízhatóság

– rugalmasság

– csapatban való együttműködés mellett önálló munkavégzésre való hajlandóság

– pozitív kisugárzás és humorérzék

Jelentkezési határidő: 2024. augusztus 14.

Ha bármilyen kérdésed van, fordulj hozzánk bizalommal a megadott e-mail címen!