2 hónapja

Könyvbemutató

Babeș–Bolyai Tudományegyetem, Bölcsészettudományi Kar, Res Litteraria Transylvanie Vetus Irodalom- és Művelődéstörténeti Műhely és a Hungarológia Doktori Iskola könyvbemutatót szervez, melynek során Bartók István: Tőlünk telhetőleg művelni és gazdagítani  Irodalmi gondolkodás Magyarországon 1530-1580 között című, 2023-ban az Universitas Kiadónál megjelent könyvét mutatja be Rapa Annamária doktorandusz, majd lehetőség nyílik a szerzővel beszélgetni a könyvről, legújabb kutatásairól. Az eseményre május 23-án, csütörtök délután 18 órakor kerül sor a BBTE – BTK épületének (Horea út 31.) Popovici termében.