1 hónapja

XXVII. Reál- és Humántudományi Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia

Hamarosan elstartol a 27. ETDK regisztrációja! Ne hagyd ki, itt van néhány fontos információ, amire szükséged lesz a regisztrációhoz:

1. Hallgatói jogviszony igazolás: Készítsd elő a hallgatói jogviszonyodat igazoló dokumentumot (ellenőrző vagy titkársági igazolás).
  2. Kifizetési bizonylat: Egy nyomtatvány, amely igazolja, hogy tranzakciód megtörtént.
  3. Kivonat: Add meg kutatásod rövid és tömör összefoglalóját, a weboldalon található minta alapján.
  4. Témavezetői igazolás: Bizonyítsd be, hogy szakmai témavezető áll mögötted a kutatásban.

Ezeket a határidőket fontos betartanod:

Regisztrációs időszak: 2024. március 25–31.

Dolgozatok leadásának időszaka: 2024. április 29. – május 5.

Adatellenőrzés: 2024. május 6–7.

Dolgozatok értékelésének időszaka: 2024. május 8–14.

Konferencia: 2024. május 15–18.

Az ETDK szabályzatát ITT olvashatod. Részletesebb információkat az ETDK honlapján és Facebook-oldalán találsz.