Workshop államvizsga dolgozat megírásához humán szakos hallgatók számára

A CNFIS-FDI-2021-0042 – Minőségi oktatás a Babeş–Bolyai Tudományegyetemen V. projekt keretében online workshopra kerül sor, amelynek témája az államvizsgadolgozatok elkészítésének módja, humántudományok esetében. A workshop címe: Hogyan lesz az ötletből szakdolgozat és sikeres bemutató?. A workshopot dr. Vincze Hanna Orsolya egyetemi docens vezeti (Politika-, Közigazgatás és Kommunikációtudományi Kar).

Az online találkozóra, 2021. november 5-én kerül sor, pénteken, 18.00–20.00 óra között, a Microsoft Teams platformon. A workshopra 2021. november 3., 16 óráig lehet regisztrálni, az alábbi linkre kattintva: https://forms.office.com/r/4gmxD4Z2HR (a formanyomtatvány, csak az intézményes e-mailcímről elérhető – @stud.ubbcluj.ro). A beiratkozott személyek utólag fogják meg kapni a találkozó elérhetőségeit.