Szakunkról került ki a kar kiemelkedő tanára

Idén szakunk tanára kapta a Kitűnő Tanár címet, amelyet az egyetem 21 tanárának ítélnek oda évente egyszer.

Az Excellentia nevet viselő díjat az egyetem diákképviselet alapította, hogy évente egyszer kiemelkedő hallgatói és tanári teljesítményeket díjazzon vele. Minden évben hallgatók vagy hallgatói csoportok jelölnek erre érdemesnek vélt tanárokat és hallgatókat. Első lépésben a kar tanárai és diákjai szavaznak, majd az öt legtöbb szavazatot kapott jelölt között bizottság dönt egy sor szakmai szempont (a hallgatókkal folytatott minőségi munka, kiemelkedő szakmai teljesítmény) alapján.

Karunkon az idén húsz tanárt és tizenkét diákot jelöltek, szakunk tanárai közül egy hallgatói csoport T. Szabó Leventét javasolta. Ő a tanárok közül a legtöbb, csaknem kétszáz szavazatot kapott, s a szakmai bizottság döntése alapján karunkon  2014-ben az év kiemelkedő tanára lett. Az egyetem 21 tanára és diákja kapta meg a díjat, névsoruk a hallgatói képviselet honlapján érhető el: http://csubb.ro/2014/05/gala-de-decernare-a-premiilor-excellentia/

Köszönjük a hallgatók támogatását, gratulálunk az idei díjazottaknak!