Szakkollégiumi Nyilt Napok - Interdiszciplináris Konferencia

Van egy jó tudományközi kutatásod? Itt az alkalom, hogy bemutasd!

Szakkollégiumi Nyilt Napok - Interdiszciplináris Konferencia:

A rendezvényre a 2015. őszén megrendezett kommunikációs képzésen résztvevő hallgatókon kívül várjuk más tehetséges egyetemi és mesteris hallgatók, KMEI vagy BBTE szakkollégisták jelentkezését is. A meghívott előadók plenáris előadását követően a rendezvény műhely-tevékenységekkel folytatódik. A résztvevő hallgatók kutatási területükön rövid vitaindító előadásokat mutatnak be, melyet hosszabb moderált beszélgetés/vita követ az adott témában. A tervek szerint a munka több párhuzamos műhelyben folyik, melyekben különböző szakterületű hallgatók vesznek részt az előzetes beosztás alapján.
Részletek: http://news.ubbcluj.ro/hu/hirek/bbte-szakkollegiumi-nyilt-napok-interdiszciplinaris-konferencia/