Munkatársunk új kötetét mutatják be

Gábor Csillának a Polis Könyvkiadónál megjelent Keresztyéni felelet című szövegválogatását Jakabffy Tamás mutatja be május 7-én a Minerva Házban

Gábor Csilla Keresztyéni felelet címet viselő gyűjteménye a 16-17. századi Erdélyben zajlott hitviták fontos szövegeit idézi fel. A kötet a Polis Kiadó diákoknak, érdeklődőknek szánt sikeres népszerűsítő jellegű könyvsorozatának legújabb darabja, s a kiadó több más új könyvével együtt mutatják be május 7-én, kedden 17 órakor a Minerva Ház Cs. Gyimesi Éva termében. Munkatársunk kötetérők Jakabffy Tamás újságíró, szerkesztő, szakunk egykori hallgatója beszél.