Munkatársaink a szelterszi társadalomtudományos táborban

Szokás szerint a nyári tábor az Erdélyhez kapcsolódó kutatások éves informális seregszemléje.

A tízedik alkalommal megszervezendő tábor szociológus, néprajzos, történész, politológus, irodalomtörténész kutatók, hallgatók, tanárok találkozási pontja, éves informális eszmecseréje, a legnagyobb ilyen jellegű alkalom, amely átjárást biztosít a társadalomtudományos szempontokat érvényesítő, Erdélyhez kapcsolódó kutatások között. Több munkatársunk is meghívottja a tábornak, örömmel hívjuk hallgatóinkat is: táborozzanak velünk, s mindazokkal a kollégákkal, munkatársakkal, diáktársakkal, akik kedvelik, megértik és megbecsülik a társadalomtudományos szempontokat működtető irodalmár kutatásokat.

A tábor programja és a gyakorlati tudnivalók innen tölthetők le.