Megvannak a felvételi eredményei

Gratulálunk minden elsőéves magyar nyelv és irodalom, illetve összehasonlító és világirodalom szakos diákunknak!

Gratulálunk minden elsőéves magyar nyelv és irodalom, illetve összehasonlító és világirodalom szakos hallgatónknak!

A hivatalos felvételi eredmények itt tekinthetők meg kari szintenKérjük a magyar nyelvű összehasonlító és világirodalom szakos hallgatóinkat, hogy az általuk választott főszaknál keressék a felvételi eredményeiket.

A fellebbezések ma nyújthatók be, a sikeresen felvételizett hallgatóknak július 26-28. között kell visszajelezniük, s ennek nyomán a Bölcsészkaron július 31-én függesztjük ki a véglegesnek tekinthető eredményeket.