Már csak másfél hét van nyílt napjaink foci-rangadójáig

Szakunk tanárainak csapata újra összeállt és a jövő csütörtök esti rangadón a diákok válogatottja ellen játszik.

Közelgő nyílt napjaink nem csupán konferenciát, könyvbemutatókat, irodalmi-zenés estet, biciklis felvonulást, mesteri képzésünk részletes bemutatását hozzák, hanem a néhány évvel ezelőtti nagy sikerű hagyomány, a tanár-diák foci felelevenítését is. A tanári csapat már készülődik, a válogatottban - többek között - Berszán István, Balázs Imre József, Demény Péter, Hites Sándor, Szabó Árpád Töhötöm, T. Szabó Levente játszik majd a magyar szakos diákok válogatottjával.

Reméljük, hogy számos tanár és diák buzdítja a csapatokat a bölcsészhallgatókra jellemző válogatott rigmusokkal.