Komparatisztika tanársegédi állás

A Babes-Bolyai Tudományegyetem versenyvizsgát hirdet a Magyar Irodalomtudományi Intézet 18. számú tanársegédi állására, 3 éves időszakra.

A versenyvizsgával kapcsolatos hivatalos információkat lásd a Babes-Bolyai Tudományegyetemnek a versenyvizsgák céljára kialakított hivatalos honlapján: http://www.ubbcluj.ro/ro/despre/info/posturi_didactice_perioada_determinata

Az állás összetétele és a hivatalos irodalomjegyzék innen is letölthető.

A könyvészeti anyag némely tétele nehezebben hozzáférhető kolozsvári könyvtárakban, éppen ezért ezeket digitálisan a pályázni kívánók rendelkezésére bocsátjuk. A szerzői joggal kapcsolatos szabályozások miatt ezek a digitalizált munkák nem érhetők el korlátozás nélkül. A pályázókat arra kérjük, hogy az irod.intez@yahoo.com címen jelezzék igényüket ehhez a könyvészeti anyaghoz való hozzáféréshez, s ezt követően kézhez kapják a digitális anyag kódját.

Várjuk a jelentkezőket, sok sikert kívánunk a felkészüléshez!