Figyelem! Figyelem!

www.kosztolanyioldal.hu pályázatot ír ki, irodalmi témában. Pályázni lehet bármilyen szépirodalmi alkotással, lírai és prózai művekkel.

www.kosztolanyioldal.hu pályázatot ír ki, irodalmi témában. Pályázni lehet bármilyen szépirodalmi alkotással, lírai és prózai művekkel, maximum 20 ezer karakter terjedelemben. Az írásoknak valamiképpen kapcsolódniuk kell a következő területekhez:

1. Kosztolányi életrajzának egy epizódja
  2. Kosztolányi műveinek és/vagy hőseinek beemelése új alkotásokba
  3. Kosztolányival kapcsolatos anekdota irodalmi feldolgozása
  4. Kosztolányi beszélgetőlapjainak irodalmi feldolgozása

A pályaműveket 2011. április 11-ig, azaz a „költészet napjáig” kérjük elkészíteni, s a következő mailcímre beküldeni: kosztolanyi.kritikai@gmail.com. A nyertes munkákat közöljük honlapunkon, illetve blogunkon, valamint felolvasóestet rendezünk belőlük, a Kosztolányi-kutatócsoport tagjainak részvételével, további Kosztolányi-kérdések fölelevenítésével.