Elköszönünk idei vendégtanárunktól

Hites Sándor, a Magyar Tudományos Akadémia kutatója volt az elmúlt egyetemi évben intézetünk vendégtanára. Köszönjük lelkes munkáját!

Hites Sándor a Magyar Tudományos Akadémia BTK Irodalomtudományi Intézetének munkatársaként a 19. századi és kortárs magyar irodalomról írott könyveiről, tanulmányairól ismert. A 2012-2103. egyetemi évben vendégtanárként összehasonlító irodalomtudományt és több módszertani jellegű tárgyat oktatott a kolozsvári magyar nyelv és irodalom szakon. Köszönjük lelkes, szakmailag is inspiratív munkáját, reméljük, hogy a következő években is gyakran tér vissza Kolozsvárra.