Borbély András intézetünk új tagja

Új munkatársunk három évre nyert el tanársegédi állást.

Az intézetünk által júniusban meghirdetett, szeptemberben megtartott és nemrégiben jóváhagyott versenyvizsgán Borbély András nyerte el azt az állást, amely irodalomelméleti, esztétikai, illetve antik és középkori világirodalomhoz kapcsolódó szemináriumokat tartalmaz. Borbély András a Károli Gáspár Református Egyetemen végzett, doktori értekezését az intézethez is kapcsolódó Hungarológiai Doktori Iskolában szerezte nemrégiben Szilágyi Domokos életművéről Orbán Gyöngyi professzorhoz készített doktori értekezésével. Több vers- és esszékötete, számos tanulmány ajelent meg, az Új Nautilus  alapító főszerkesztője.

Intézetünk gratulál neki, örömmel látja munkatársai között!