Berszán István habilitációs előadása

December 10-én 13 órától kerül sor munkatársunk nyilvános habilitációjára.

December 10-én 13 órától kerül sor munkatársunk, Berszán István nyilvános angol nyelvű habilitációs előadására. A Rhythmic Dimensions of Literary Reading and Writing címet viselő előadás a hasonló tematikájú disszertáció nyilvános bemutatója és egyben a habilitációs folyamat nyilvános részének lezárása.

A bizottság tagjai: dr. Bican Ioana egyetemi tanár, dr. Percec Dana egyetemi tanár, dr. Ungvári-Zrínyi Ildikó egyetemi tanár, dr. Gábor Csilla egyetemi tanár, dr. Cuțitaru Codrin-Liviu egyetemi tanár.

A nyilvános online előadás elérhetősége és a habilitációs iratcsomó nyilvános része elérhető itt: https://doctorat.ubbcluj.ro/ro/istvan-berszan/