< Vissza a szak honlapjára

Magyar Română English

Hírek

Főoldal / Hírek, események /

1 éve

A Dékáni Hivatal üzenete

A Bölcsészettudományi Kar közösségéhez
Kedves Tanáraink, Diákjaink, Munkatársaink!

Az emberi élet mindennél fontosabb számunkra: óvni szeretnénk nem csupán közösségünk tagjainak egészségét, hanem mindenkiét. Az egymás iránti kölcsönös felelősség volt az, ami miatt maradéktalanul támogattuk, hogy megelőző céllal egyetemünk felfüggessze a szemtől szembe történő oktatást és a nyilvános rendezvényeket március 31-ig. Tudatában vagyunk annak, hogy a járvány terjedése és esetleges súlyosbodása nyomán ez az időszak meghosszabbítható. Ígérjük, hogy időben tájékoztatjuk közösségünket minden ilyen döntésről.
Kedves diákjaink! A kar tanárai mindent megtesznek azért, hogy az önök felkészülését, szakmai munkáját segítsék abban az időszakban is, amikor nem találkozhatnak személyesen önökkel. Az elkövetkező időszakban az online oktatás különféle formáival igyekeznek helyettesíteni majd a személyes találkozás adta lehetőségeket.
Köszönjük közösségünk szolidaritását, felelős viselkedését. Jó egészséget, kitartást kívánunk a nehéz napokban is!

A BTK Dékáni Hivatala

Copyright © 2011 Magyar Irodalomtudományi Intézet, Magyar nyelv és irodalom szak, Babeş–Bolyai Tudományegyetem, Kolozsvár

Készítette a Weblap.ro