A BBTE hallgatói kutatási ösztöndíjpályázata

2017/2018

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem hallgatói kutatási ösztöndíjpályázatot hirdeta 2017/2018-as egyetemi tanévre.

A Bölcsészettudományi Karon pályázó hallgatóknak a kar információs irodájánál kell benyújtaniuk egy iratcsomót, melynek tartalma:

a) az ösztöndíjat megpályázó kérvényt;

b) a kutatási tervet;

c) a kutatást irányító egyetemi oktató ajánlását;

d) egy önéletrajzot (a pályázó által összeállított publikációs listát elektronikus formátumban, CD-n kell leadni).

Az elbírálás a benyújtott iratcsomó, a kar titkársága által csatolt érdemjegyek jegyzéke/államvizsga minősítés/felvételi jegy, illetve az interjú függvényében történik.

Az iratcsomó román vagy angol nyelven nyújtható be, a pályázók kérvényezhetik az angol nyelvű interjút is.

Pályázati határidők/időpontok:

- a pályázati iratcsomók benyújtása az információs irodánál: október 11–24, 10 és 14 óra között;

- interjú/a kutatási terv nyilvános védése: október 26., 9 óra;

- előzetes eredmények kifüggesztése: október 26.;

- óvások benyújtása: október 27., 10 és 12 óra között;

- óvások elbírálása: október 27. (Az óvásokat a Bölcsészettudományi Kar dékánja, illetve a kutatásért felelős dékánhelyettes bírálja el);

- értesítés az egyetemi szintű végső eredményekről: 2017. november 9–13. között;

- pályázati szerződések aláírása: 2017. november 24.

A pályázattal kapcsolatos további információk a Kar honlapján érhetők el, illetve a BBTE egyetemi honlapján.