Workshop erdélyi egyetemi hallgatók számára

Az eseményre a  Másság-Dialógusok programsorozat keretében kerül sor június 19-én.

A Játéktér és az Othernessproject a Másság-Dialógusok programsorozat keretében június 19-én, pénteken,  diszciplínákon és érdeklődési területeken átívelő workshop-ot  szervez erdélyi egyetemi hallgatók számára. A színházi eszközöket felhasználó workshopon 15-20 résztvevő számára a közös játék, tapasztalat és gondolkodás segítségével eltérő gondolkodásmódok közötti kommunikációs és kapcsolatteremtési formákat szeretnének kialakítani, amelyek idővel tartós együttműködési keretekké szerveződhetnek.

További információk az alábbi linken és a csatolt dokumentumban: