Vendégelőadások Vörösmarty-, Petőfi-témában

Dr. Milbacher Róbert egyetemi docens Kolozsváron tart előadásokat 2013. december 3-án, 4-én és 5-én.

Dr. Milbacher Róbert egyetemi docens (Pécsi Tudományegyetem, Magyar Nyelv és Irodalomtudományi Intézet,  Klasszikus Irodalomtörténeti és Összehasonlító Irodalomtudományi Tanszék) előadásokat tart Kolozsváron a következő program szerint:

I.    Vörösmarty-értelmezések

2013. december 3-án (kedden), 12.00 órától 14.00-ig, BBTE, Magyar Irodalomtudományi Intézet ( Horea u. 31. sz.), a Popovici teremben;

II.           A Petőfi-kutatás problémái

2013. december 4. (szerdán) 12.00 órától14.00-ig, BBTE, Magyar Irodalomtudományi Intézet ( Horea u. 31. sz.), a Brassai teremben;

III.      Új Petőfi-értelmezések

2013. december 5. (csütörtökön) 18.00 órától 19.00-ig, az Erdélyi Múzeum-Egyesület székházában (Jókai/Napoca u. 2. sz.), az Előadóteremben.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk. Az előadások megszervezését az ERASMUS nemzetközi tanár-diák csereprogram tette lehetővé.