14 napja

TVK: A régi magyar irodalom tanításának műhelye

Ha gondolkodtál már azon, hogy hogyan lehetne a régi magyar irodalmat jobban tanítani az iskolában, esetleg keresed az alkalmat, hogy fejleszd pedagógiai kompetenciáidat, vagy csak szeretnél érdekes témákról olvasni, beszélgetni, akkor ez a műhelymunka neked szól!

Amiért megéri jelentkezni:

• Jó lehetőség, hogy készülj a tanári pályára;
  • A részvétel jól mutat egy szakmai önéletrajzban (adunk hivatalos igazolást is!);
  • Elsőéveseknek pluszpont jár érte az irodalomtörténet vizsgán, a másodéveseknél szakmai gyakorlatnak minősül, harmadéveseknek segítség lehet az államvizsga megírásában;
  • Reményeink szerint a munka eredménye publikus lesz (online vagy akár nyomtatott változatban is), itt pedig a te neved is fog szerepelni.

Amit elvárunk:

• A többiek munkájának értékelése, aktív részvétel;
  • Egy választott téma kidolgozása csapatban a megadott szempontrendszer szerint és annak bemutatása;
  • Részvétel legalább hat alkalmon.

Időpont, helyszín: szerdánként 18:00-20:00, Dézsi terem

Hét találkozási alkalom lesz, melyek dátumai a következők: április 24., május 8., 15., 22., 29., június 5. és egy közösen választott időpont a záró alkalomra.

A műhelyt vezetik: Csorba Melinda (mesteris hallgató), Nagy Emese-Ingrid (doktorandusz) és Rapa Annamária (doktorandusz)

Figyelem! A helyek száma korlátozott, jelentkezésed elfogadásáról ímélben értesítünk.

A jelentkezés határideje: április 21., vasárnap

Jelentkezni ezen a linken tudsz: https://forms.gle/tBhTvXHw1WtGMJjz9