Részképzős tanulmányutak hallgatóink számára is

Az őszi magyarországi részképzős tanulmányutak pályázati határideje augusztus 6.

A magyaroszági Emberi Erőforrások Minisztériuma a Balassi Intézettel közösen pályázatot hirdet miniszteri ösztöndíjasteljes szemeszteres részképzésre, valamint részképzős tanulmányútra a magyarországi felsőoktatási intézmények nappali munkarendű képzésén a 2012/2013-as tanév őszi szemeszterében. A minisztérium a pályázatot szakmai partnerünk, a Babes-Bolyai Tudományegyetem magyar tagozatának hivatalos háttérintézménye, a Kolozsvári Magyar Egyetemi Intézet és a Balassi Intézet lebonyolítói közreműködésével hirdeti meg. A pályázatok leadási határideje: augusztus 6.

A pályázat részletes felhívása letölhető innen, a teljes pályázati csomag elérhető a Kolozsvári Magyar Egyetemi Intézet honlapján (www.kmei.ro). Hallgatóinknak sok sikert kívánunk!