Könyvbemutató: Drámaszövegek metamorfózisa

A munkatársunk által szerkesztett Drámaszövegek metamorfózisa. Kontaktustörténetek című kiadvány bemutatójára december 6-án kerül sor.

A drámaszövegek és a színház története körébe tartozó, tanulmánykötetet mutat be Kántor Lajos irodalom- és színháztörténész az EME székházában (Napoca/Jókai u. 2. sz.) december 6-án 17 órai kezdettel. A Drámaszövegek metamorfózisa. Kontaktustörténetek című, magyar és idegen nyelvű tanulmányokat tartalmazó könyv a témák és formák kölcsönhatását, az értelmezések irányait vizsgálja a XVII-XXI századi Európában. Az Erdélyi Múzeum Kiadó képviseletében Biró Annamária, illetőleg a szerkesztők: Egyed Emese, Tar Gabriella Nóra és Bartha Katalin Ágnes beszélgetésre invitálják a szerzőket és az érdeklődőket.