Könyvbemutató a Gaudeamus Könyvesboltban

Berszán István Gyakorláskutatás. Írások és mozgásterek című kötetének bemutatója 2013. április 10-én, szerdán 17 órakor lesz a Gaudeamus Könyvesboltban.

A szerzővel GondosMária-Magdolnaés Nagy Zoltán beszélget.

Gaudeamus Könyvesbolt, Szentegyház/Iuliu Maniu u. 3.

A kötetben olvasható tanulmányok és esszék kísérleti Terepkönyv-táborokba és az írást-olvasást tágító más kulturális mozgásterekbe kalauzolnak, hogy meggyőzzenek: a viszonylétesítés kutatás közben sem merítheti ki a kapcsolatteremtést.

Berszán István (1966): író, irodalom- és gyakorláskutató, a kolozsvári Babeş-BolyaiTudományegyetem Magyar Irodalomtudományi Intézetének intézetigazgató egyetemi docense. 2000óta tart nyaranként Terepkönyv-táborokat.