Köllő Zsófia doktori védése

December 14-én kerül sor az eseményre.

A Babeș-Bolyai Tudományegyetem Hungarológiai Doktori Iskolája, valamint a Bölcsészettudományi Kar Magyar Irodalomtudományi Intézete tisztelettel meghívja Önt Köllő Zsófia Fikció, nyelv, politika – szempontok a Nádasdy-Mausoleum
és recepciójának értelmezéséhez című PhD-értekezésének 2015. december 14-én, 11 órakor a BBTE Bölcsészettudományi Karának Popovici termében tartandó nyilvános vitájára.
A bizottság elnöke: dr. Egyed Emese egyetemi tanár (Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Kolozsvár)
Témavezető: dr. Gábor Csilla egyetemi tanár (Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Kolozsvár)
Opponensek: dr. Hargittay Emil egyetemi tanár (Pázmány Péter Tudományegyetem, Piliscsaba), dr. Kőszeghy Péter tudományos főmunkatárs (Magyar Tudományos Akadémia, Budapest), dr. Vincze Hanna Orsolya egyetemi docens (Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Kolozsvár)