II-es szintű pedagógiai modul

A beiratkozás időszaka: 2012. július 1 - szeptember 30.

Az Oktatási Minisztérium 2008. június 3-i, 4316-es, 2012. április 26-i, 3841-es számú rendelete alapján azok a licensz vizsgával és I-es szintű pedagógiai modullal rendelkező hallgatók, akik a kötelező oktatás XI−XII. osztályában szeretnének tanítani felvehetik a II. szintű pedagógiai modult az alapképzésükkel azonos szakon.

A  beiratkozáshoz a következő iratok szükségesek:

1.    Az egyetemi oklevél és törzskönyvi kivonat (vagy az oklevelet helyettesítő igazolás) hitelesített fénymásolata;

2.    Oklevél az I-es szintű pedagógia modulról melléklettel együtt,vagy az oklevelet helyettesítő igazolás hitelesített fénymásolatban;

3.    A születési bizonyítvány hitelesített fénymásolata;

4.    A házasságlevél fénymásolata (névváltoztatás esetén);

5.     A személyi igazolvány fénymásolata.

A II. pedagógiai modult igazoló oklevél birtokában tanárként lehet elhelyezkedni a közoktás felső szakaszán (XI−XII. osztály) a poszliceális oktatásban és a felsőoktatásban. Aképzési időtartam 2 év, nappali oktatási rendszerben, költségtérítéses oktatási formában.

Beiratkozáskor ki kell fizetni a tandíj első részletét (10 kredit: 350 lej).

A beiratkozás időszaka: 2012. július 1 - szeptember 30.

Helyszín: DPPD, Sindicatelor utca 7. szám, ügyfélfogadás 9−12 között.