Gratulálunk Molnár Zsófiának!

Ő nyerte meg a XXXII. OTDK XX. századi magyar irodalomhoz kapcsolódó egyik szekcióját.

Mesteris programunk hallgatójának Esti a napos oldalon: Kosztolányi Dezső-Karácsony Benő kétkezes címet viselő dolgozata 2013-ban az ETDK modern magyar irodalmi szekciójának a győztes dolgozata volt, s ilyenként nyert indulási jogot az Országos Diákköri Konferencián való indulásra. Ezt a Pázmány Péter Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karán rendezték meg, a dolgozat pedig a XX. századdal foglalkozó második szekció győztese lett. A dolgozat témavezetője dr. Berszán István volt. Gratulálunk Zsófiának!