Fontos díjakat nyertek el szakunk irodalmár diákjai az OTDK-n

A jubileumi, 30-ik alkalommal, Egerben megrendezett Országos Tudományos Diákköri Konferenciáról Deák Zsuzsa, Lőrentz Éva-Noémi és Xantus Boróka tért haza fontos díjjal. Díjnyertes dolgozataik Gábor Csilla, Korondi Ágnes, Selyem Zsuzsa és T. Szabó Levente szakirányításával készültek.

Három mesteris hallgatónk, az Erdélyi Tudományos Diákkonferencia korábbi nyertesei, Deák Zsuzsa (témavezetők: Gábor Csilla és Korondi Ágnes), Lőrentz Éva-Noémi (témavezető: Selyem Zsuzsa), Xantus Boróka (témavezető: T. Szabó Levente) rendkívül erős mezőnyben, az első helyezettől minimális pontszámmal lemaradva szerzett egy-egy harmadik helyezést a régi magyar, a modern magyar irodalom és a kortárs magyar irodalom szekcióban. Eredeményeikről részletesen tájékoztat az OTDK honlapja is: http://humanotdk.ektf.hu. Az OTDK a Kárpát-medencei egyetemi hallgatók legrangosabb seregszemléje.

Gratulálunk hallgatóinknak a szép eredményhez!