Fiatal írók felolvasóestje Ottlik Géza születésének 100. évfordulóján

Fiatal írók, köztük hallgatóink és alumnusaink olvasnak fel május 16-án

EGY TELJESEBB KONTINUUM – Ottlik Géza születésének 100. évfordulójának alkalmából a BBTE Irodalomtudományi Tanszéke felolvasóestet szervez. Meghívottaink fiatal írók, akik egy-egy általuk választott Ottlik-részletet és egy saját szöveget olvasnak fel. Kilenc szerző – diákjaink és ismert írók – osztja majd meg Ottlik-élményét: Abrudbányai Melinda, Demeter Szilárd, Gondos Mária-Magdolna, Potozky László, Serestély Zalán, Székely Örs, Szántai János, Visky Zsolt és Vízi Tünde. Időpont: május 16, szerda, 18 óra, helyszín: Bölcsészettudományi Kar (Horea út 31.), Brassai terem. Mindenkit szeretettel várunk.