„Cselekedettel és valósággal”

Dohi Zsuzsánna „Cselekedettel és valósággal” – Pápai Páriz Ferenc Pax-sorozata – a 17. század kegyességi fordításirodalmának egyik jellegzetes példája c. kötetének bemutatója

Szeretettel hívunk minden érdeklődőt Dohi Zsuzsánna „Cselekedettel és valósággal” – Pápai Páriz Ferenc Pax-sorozata – a 17. század kegyességi fordításirodalmának egyik jellegzetes példája című, frissen megjelent kötetének bemutatójára, 2022. június 21-én 18 órai kezdettel (magyarországi idő szerint 17 órai kezdettel).

A kötet Dohi Zsuzsánna dr. Gábor Csilla egyetemi tanár irányítása alatt megvédett doktori disszertációjából született, és a kolozsvári Egyetemi Műhely Kiadónál jelent meg.

Az eseményre online lehet csatlakozni a következő linken:

Szeretettel várunk mindenkit!