A 2019-ben végzős hallgatók figyelmébe

záróvizsga tájékoztató

Összefoglaljuk a lépéseket, határidőket, időpontokat a 2019 júliusában záróvizsgázó hallgatók számára. A 2019. júliusi záróvizsga a 2018. decemberében jóváhagyott szabályzat szerint zajlik.

1. A szakdolgozat intézeti benyújtása

·       határidő: 2019. június 24.;

·       fogadóóra: 102-es iroda, hétköznapokon 10–14 között;

·       beadandó: a szakdolgozat végső változatának nyomtatott, befűzött változata 1 példányban és digitális formában, pdf-dokumentumban.

FONTOS!

A szakdolgozathoz (nyomtatott és elektronikus formában is) hozzátartozik a BORÍTÓ, illetve a román és a magyar nyelvű CÍMLAPOK. A borító nem tartalmazza a dolgozat címét. Amennyiben eligazításra van szükségetek, keressétek a tagozati ügyintézőt a 102-es irodában.

A dolgozat elektronikus változata vírusmentes USB adathordozón, SD kártyán vagy CD-n hozható.

Az irányítónak szánt végső példányt illetően a hallgatók felelőssége a tanárral való egyeztetés.

2. A záróvizsgára való beiratkozás

·       határidő: 2019. június 28.;

·       fogadóóra: a kari információs iroda, hétköznapokon 9–14 között;

·       a szükséges iratok listája;

·       a szakdolgozat digitális változatát CD-n kell benyújtani.

3. Az írásbeli vizsga

·       2019. július 1.

·       tételminták és tematika.

4. A szakdolgozat védése:

·       2019. július 3.

·       formai követelmények.

5. A képzés adminisztratív lezárása:

·       a diákjogviszony a záróvizsga-bizonylatok átvételékor szűnik meg;

·       a bizonylatok várhatóan július 15-e után vehetők át;

·       a bizonylatok teszik lehetővé a mesteri képzésre való beiratkozást;

·       átvételekor a hallgatónak bizonyítania kell, hogy nincs tartozása az egyetem, illetve partnerintézményei felé; ezt a csatolt formanyomtatvány kitöltésével tehetitek meg.