Megjelent kötetek az EME kiadásában

Figyelmükbe ajánljuk az Erdélyi Múzeum-Egyesület kiadásában újonnan megjelent bölcsészettudományi köteteket:

Egyed Emese: Székely László, Végső vagy utolsó trombita szó. Erdélyi Múzeum-Egyesület, Kolozsvár, 2021.

Jankó Szép Yvette: Színház fordított tájban. Kortárs finn szerzői színház a fordító szemszögéből. Erdélyi Múzeum-Egyesület, Kolozsvár, 2021.

Keszeg Vilmos: Az új világ építői: erdélyi mérnökök a szocializmus éveiben. Életpályák és élettörténetek. Erdélyi Múzeum-Egyesület, Kolozsvár, 2021.

Lajos Katalin - Pieldner Judit (szerk.): Zsuzsa könyve. Tanulmányok Tapodi Zsuzsa születésnapjára. Erdélyi Múzeum-Egyesület, Kolozsvár, 2021.

A kiadványok ismertetője és további részletek az EME oldalán olvashatók.