Versenyvizsga nyilvános előadásai

Június 28-án 12 órától.

A BBTE BTK Magyar Irodalomtudományi Intézetében meghirdetett adjunktusi állásra (klasszikus magyar irodalom: 1849-1908) dr. Berki Tímea és dr. Nagy Márta nyújtotta be pályázatát. A versenyvizsgához kapcsolódó nyilvános vizsgaelőadásokra június 28-án, csütörtökön 12 órától kerül sor a Dézsi teremben. A vizsgabizottság döntése értelmében a vizsgaelőadások témája: Alkotói szemlélet és szerkesztői gyakorlat Arany Jánosnál. A vizsgaelőadás nyilvános, minden érdeklődőt szívesen látunk!

Az állás tartalmát, leírását és a versenyvizsgára vonatkozó információkat lásd az egyetem honlapján, illetve a mellékelt tájékoztatóban.

A versenyvizsga szakmai bizottságának összetétele:

• dr. Balázs Imre József, egyetemi docens
  • dr. Berszán István, egyetemi docens
  • dr. Gábor Csilla, egyetemi tanár
  • dr. Szabó Levente, egyetemi docens
  • dr. Szilágyi Márton, egyetemi tanár (ELTE-BBTE)