A Libri szerzői a Bölcsészkaron

Három érdekfeszítő új Libri-kötet szerzőjét látjuk vendégül: alumnusunk, Szabó Róbert Csaba, illetve Papp Sándor Zsigmond és Benedek Szabolcs új könyvéről folyik majd az eszmecsere

A Libri három ismert szerzője lesz a Magyar Irodalomtudományi Intézet vendége május 21-én 18 órától. A beszélgetőtárs szerepét vállaló Demény Péter Papp Sándor Zsigmonddal Semmi kis életek, egykori hallgatónkkal, Szabó Róbert Csabával Fekete Dacia és Benedek Szabolccsal A vérgróf című kötetéről beszélget majd. Az eszmecserére a kar dísztermében (Popovici terem) kerül sor.

A rendezvények létrejöttéhez a Szépírók Társasága járult hozzá Akönyv utóélete című rendezvénysorozatuk keretében, amelynek kiemelt támogatói az NKA és a MASZRE.