< Înapoi la pagina specializării

Pagina principală / Ştiri, evenimente /

acum 14 ani

Imola Mikó s-a întors din Anglia

În anul academic 2009-2010 colega noastră, doctoranda Imola Mikó şi-a desfăşurat cercetarea pentru teza de doctorat la Departamentul de Studii de Film al Universităţii Oxford Brookes. Pe lângă tutoriatele cu îndrumătorul ştiinţific din Oxford, bibliotecile bine dotate şi bazele de date, schimbul de experienţă cu studenţii şi cercetătorii internaţionali au deschis noi perspective asupra lucrării sale de doctorat.

Copyright © 2011 Departamentul de Literatura Maghiară, Specializarea de limba şi literatura maghiară, Universitatea Babeş–Bolyai, Cluj-Napoca

Site creat de Weblap.ro