Tanévnyitó előadások a Bölcsészkaron

Indul az új egyetemi év, megnyitójára örömmel hívjuk!

Babeş–Bolyai Tudományegyetem Bölcsészkarának megnyitójára szeptember 28-án 10 órától kerül sor a kar Eminescu termében.
Az évnyitó előadás:
Ioana Both egyetemi tanár:
Ce este un profesor de literatură și ce facem cu el? Cîteva reflecții în loc de o definiție, în memoria Ioanei Em. Petrescu (28.12.1941 – 1.10.1990)

Bölcsészkar magyar tagozatának megnyitója, szintén szeptember 28-án, hétfőn lesz, 14-től a Kisch teremben. Az évnyitó előadást Fazakas Emese egyetemi docens tartja A magyar nyelv tanítása idegeneknek címen.

Kérjük az első éves diákokat, hogy a megnyitó után maradjanak a Kisch teremben, hogy megismerjék az évfolyamfelelős tanárt,

és megtudják attól a legfontosabb szervezési információkat.

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Magyar Tagozatának tanévnyitó ünnepségére
szeptember 28-án kerül sor, 16 órai kezdettel, az egyetem Farkas utcai épületének Aula Magna termében.

Mindenkit szeretettel várunk!